Наш заклад надає повний комплекс діагностичних та лікувально-профілактичних амбулаторних послуг дерматовенерологічного профілю:
  • комплексне обстеження та лікування гострих дерматовенерологічних захворювань у дітей та дорослих ( висипок, алергій, атопічного дерматиту, лишаїв, дерматитів різної етіології, діатезів, проблемної шкіри у підлітків, акне та інших);
  • обстеження та лікування хронічних захворювань шкіри (псоріаз, екзема, червоний плоский лишай, червоний вовчак, склеродермія та інші);
  • венерологічних захворювань, інфекцій, що передаються статевим шляхом ( сифіліс,гонорея, трихомоніаз, мікоплазмоз,хламідіоз, уреаплапзмоз);
  • діагностика та лікування заразних шкірних захворювань (короста, демодекс, грибкові враження).

Дерматовенерологи нашого закладу здійснюють амбулаторний прийом дорослих та дітей, консультують пацієнтів за електронним направленням сімейних лікарів та лікарів інших спеціальностей, а також за самозверненням пацієнтів.

Ми контролюємо процес одужання та здійснюємо динамічне спостереження за хворими на хронічні захворювання, профілактуємо рецидиви.

Ми гарантуємо конфіденційність, захист інформації та повну анонімність факту звернення, результатів обстеження, діагностики, лікування.

Ми знайдемо індивідуальний підхід до лікування кожного пацієнта, підберемо ефективне лікування та пройдемо шлях лікування разом з пацієнтом, підтримуючи та беручи до уваги його особисті пріоритети.

Ми проінформуємо пацієнта про наявні сучасні методи обстеження, діагностики та лікування хвороби та запропонуємо свої послуги.

Ми виберемо доказовий перелік обстежень та гарантуємо достовірність результатів діагностики в нашому закладі.

Наша мета – здоровий пацієнт та комфортний спосіб його життя навіть за наявності хронічного захворювання. Щоб дізнатись, наскільки суттєвими є проблеми, чи є у вас потреба у консультації нашого лікаря, дайте відповіді на запитання анкети «Дерматологічний індекс якості життя». Якщо, в результаті опитування, ви набрали 6 і більше балів, звертайтесь до нас на прийом, вам потрібна наша допомога і ви її у нас отримаєте!

 

Переглянути ціни на послуги

 

Отримати консультацію

Запис на прийом